Telefon: +9 0332 246 55 80 |

info@bodeag.com

Biz Kimiz

Hakkında

BodeAG Elektromekanik A.Ş., 2011 yılının ortasında kurulmuştur. Endüstrinin birçok alanında uzun yıllar hizmet vermiş, iş deneyimi yüksek, innovasyon ve Ar-GE ruhu taşıyan mühendislerin bir araya gelmesi ile faaliyetine başlamıştır. BodeAG Elektromekanik tarafından geliştirilen ürünler genellikle Türk sanayisi tarafından dış kaynaklı üreticilerden temin edilmekteydi. Teknik dar boğazları ve teknolojik dışa bağımlılık ile mücadele eden kurumumuz, bu kararlı yürüyüşüne devam etmeyi kendine ilke edinmiştir. Türk sanayisinin gereksinim duyduğu dışa bağımlı yüksek teknoloji içeren ürünleri ülkemizdeki kaynaklar ve iş gücü ile çözümlemektedir. Ekibimizde, konusunda uzman dört elektronik, üç bilgisayar, iki endüstri, bir makine ve modelleme, bir çok teknisyen yer almaktadır. Yüksek teknoloji içeren çözümlere geçiş zorlukları ve sürekli üretimde ileri teknikler geliştirme arayışı, BodeAG Elektromekanik için ülkemizi bulunmaz bir üs yapmıştır. Dinamik bakış açısı ile BodeAG Elektromekanik sektörde ileri teknikler kullanarak teknolojik atılımlar yapmaya emin adımlar ile devam edecektir.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz  mühendislik tecrübesi ve yeteneklerini, Ar-Ge ve innovasyon çalışmalarıyla bütünleştiren endüstriyel robot uygulamaları, yazılım & donanım çözümlerimizle gelişen ve sürekli değişen rekabet ortamında üretimde verimliliği arttırıcı çalışmalar yapmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Dinamik ekibimizle hedeflerimiz doğrultusunda etkin ve verimli şekilde çalışarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve sektörünün öncü kuruluşları arasında olmaktır.

İŞ ORTAKLARIMIZ
comaudeveloperpartnerit-specialistwindows-embeddeddell
Translate »